Extranet'imizde Oturum Açın

404: Bu sayfa yayından kaldırılmış veya başka bir adrese taşınmış

Genel Bakış

 

Kaynaklama ve kesme

Kaynak buharı ve duman çekme ve makul, güvenli ve verimli kaynaklama ve kesme işleme endüstrileri için termal kesme çekme. Bu, hem kaynak yapan kişi hem de diğer çalışanları korur.

Kompozit işleme

Kompozit çalışma sırasında, insanın akciğerlerine kadar ulaşabilecek ve deriye nüfuz ederek alerjik reaksiyonlara neden olabilecek kadar küçük tozlar ve lifler açığa çıkar. Bu riskleri asgariye indirmenin en etkili yolu ise, bu maddeleri doğrudan kaynağında çekmektir. Nederman, tüm dünyada kompozit ve plastik üretim sanayi için güvenli ve etkin sistemler tasarlayıp kurma konusunda lider bir tedarikçidir.

Metal işleme

Tornalama, delme ve taşlama çalışmaları etkileyebilecek metal talaşlar oluşturur. Ekolojik etkili çözümlerimiz makinelerin ve tesislerin atıklardan arınmış olmasını sağlar ve yağ buharı filtrelerimiz havayı tehlikeli yağ damlalarından arındırır. Metal talaşı kullanma ve işleme, soğutma suyu geri kazanımı ve yağ/su ayırma için Nederman sistemleri size temiz hava, daha uzun soğutma suyu kullanım ömrü, daha düşük metal talaşı işleme maliyetleri ve atık malzemeyi geri kazanmada daha iyi fiyatlar sağlıyor.

Toz ve buhar çekmek için dökümhane çözümleri

Döküm sanayinde, güvenli, temiz ve verimli üretim amacıyla toz ve buhar çekmek için dökümhane çözümleri

Yangın ve Acil Durum İstasyonları İçin Egzoz Çekme

Nederman, egzoz çekmede en son standartlara ve liser teknolojilere uygun en kapsamlı çözümleri sunuyor. Size yol boyunca yardım ediyoruz - planlamadan, tasarıma ve devreye almadan bakıma ve servis desteğine kadar. 60 yıldan uzun süren deneyim ve acil durum istasyonlarında yapılan 100.000'in üzerinde kurulumla önümüze geçebilecek bir rakibimiz yok.

Ahşap işçiliği sektörü

Bıçkılama, rendeleme, kumlama ve diğer işlemler şeklinde gerçekleştirilen ahşap işçiliği, yoğun miktarda kumlama tozunun ve talaşın üretilmesine neden olur. Bu ahşap atığı ile güvenli ve etkin bir şekilde mücadele edebilmek maksadıyla, Nederman muhtelif filtrelerden, borulama / kanallama tesisatlarından, fanlardan, konveyörlerden, silolardan ve otomatik kontrol sistemlerinden oluşan geniş bir ürün ve sistem yelpazesi geliştirmiştir.

Araç Onarım Atölyeleri

Nederman, her çeşit araç ve her çeşit araç atölyesi için geniş bir ürün ve sistem yelpazesi sunmaktadır.